تبلیغات
استقلال آزادی جمهوری اسلامی - عواقب بدحجابی

استقلال آزادی جمهوری اسلامی
 
تقدیم به او که هرروز منتظر آمدنش هستیم

محل درج آگهی و تبلیغات
 
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 4 بهمن 1389 توسط هدی ن

1- عقده مند کردن مردان                               

2- سقوط شخصیت

3- تزلزل خانواده ها

4- بلوغ زودرس جنسی جوانان

5- تکذیب آیات قرآن

6- احساس پوچی

7- ایجاد غفلت

8- عقاب آخرت

9- بدآموزی

1- عقده دار کردن مردان

عقده مند شدن مردان و جوانان از جمله آثار سوء روانی جلوه گری زنان است.از دیدگاه علم روانشناسی تا هنگامی که انسان چیز مورد علاقه خود را نبیند به آن میل پیدا نمی کند و در نتیجه تعادل روانی او حفظ می شود و اگر ببیند و به آن دست یابد همچنان تعادل روانی او حفظ خواهد شد.اما اگر ببیند و میل او تحریک شود و به آن دست نیابد درون او ملتهب و نا آرام میگردد و در صورت تکرار به عقده روانی تبدیل می شود. حال اگر خواستن او در ارتباط با جنس مخالف باشد و به طور مکرر شاهد جاذبه های زنان قرار گیرد شعله تمایلات جنسی بیشتری از درون جانش زبانه می کشد و با توجه به ناکامیهای مکرری که به او دست می دهد،عقده دار میشود.

2- سقوط شخصیت

حجاب قانون فطرت است و سرپیچی از قوانین فطری، زن را از هویت او خارج می سازد و خروج از هویت انسانی همان سقوط از جایگاه بلند ارزشی اوست.

هرقدر زن در خود آرایی های خود فرو رود از تزئین روح الهی خود فرو می غلتدو ادامه آن به ختم ارزشهای او منتهی می شود که تلخ ترین نتیجه حرکت شهوانی او خواهد بود.بی حجابی کلید تخریب ارزشهای زن است ،از همین روست که زنان بی تقوا در برابر کمترین مشکل و گاهی گرفتن تخفیفی ناچیز از فروشندگان، به نمایاندن اسرار زیباییها و زینت ها ی خود می پردازند،که به طور مسلم کام دادن به چشم های نامحرمان کاهش جدی ارزش زن را به دنبال دارد.

3- تزلزل خانواده ها

کشاندن مسائل جنسی از محیط خانواده به جامعه، یک ظلم فاحش و غیرقابل جبران است که خانواده ها را متزلزل می سازد.و علاوه بر تزلزل عفت زن ، زمینه ساز گناهان دیگر و باعث از هم پاشیدگی بنیان خانواده او می شود.

4- بلوغ زود رس جنسی جوانان

هنگامی که خانم ها با جلوه گری و بی حجابی در برابر نوجوانان ظاهر شوند،درون آنها تحریک می شود و زودتر از زمان طبیعی به مرحله بلوغ می رسند.این گونه بالغ شدن نوجوانان پسر همانند رسیدن میوه نارسی مثل موز است که به تدریج و در شرایط طبیعی به طعم و رنگ نرسیده باشد بلکه با حرارت بیش از حد در زمان کوتاهتر از زمان لازم و معمول برسد.به طور مسلم چنین موزی که گاهی آثار سوختگی برآن آشکار است از یک سری کاستی و نواقصی برخوردار است و نوجوانانی هم که زودتر به بلوغ میرسند ، بلوغ نارس و زودرس آنها سبب بروز اختلال در وجود آنها می گردد و عامل این ضایعه،زنان و دختران خودنما هستند.

5- تکذیب آیات قران

زنان بی حجابی که به معصیت کبیره خودنمایی و ترک حجاب شرعی گرفتار شده اند و همواره با علاقه به این عمل ناشایسته  ادامه می دهند به جایی خواهند رسیدکه حجاب دینی را بر خلاف میل و خوشگذرانی خود دانسته و آیات قرانی حجاب را نادیده می انگارند و در نهایت آیات الهی حجاب را تکذیب می کنند.

6- برخی دختران و زنان جوان، جلوه گری و جلب توجه دیگران را به عنوان یکی از مسائل اخلاقی زندگی خود پذیرفته اند به گونه ای که به نگاه دیگران معتاد شده اند.اما زمانی نخواهد گذشت که جوانی و زیبایی آنها به تدریج کاهش می یابد و جاذبه های زنانگی آنها در پس بزرگسالی غروب می کند و توجه و نگاه دگران قطع خواهد گردید.اینجاست که چنین زنانی خود را تنها و غریب احساس می کنند و وجود خود را بی ارزش و پوچ تلقی می کنند و این سرنوشت هر زنی است که خود نمایی زا به عنوان یکی از نیازهای کاذب اخلاقی خود مورد توجه قرار داده است.

7- ایجاد غفلت

زنانی که با جلوه گری یا پوشش ناقص در ویترین جامعه حضور پیدا می کنند توجه مردان  به ویژه جوانان  را به زیبایی ها و ویژگی های زنانه خود جلب می کنند و طبیعی است که جلب نظر آنها توام با تحریکات جنسی صورت می پذیرد،یاد خدا را از دل مردان بیرون می کند و یاد شهوات و منظره های جنسی و شهوت انگیز را در دل آنها زنده می سازد.بدون شک این غفلت مردان گرد غبار هوس هایی است که زنان بی تقوا در جامعه به راه می اندازند، حال چگونه زنی به خود اجازه می دهد که از ویژگی های زنانه خود سوء استفاده کند و چراغ یاد خدا را در خانه دل مردان و جوانان خاموش سازد، مسولیتی است که خود جوابگوی آن خواهد بود.

8- عقاب آخرت

حجابهای ناقص یا آشکار کردن آرایش و زینتها در نزد نامحرم و جلوه گری با لباسهای نازک ، تنگ، مدلهای مخصوص و یا رنگهای مهیج و جالب توجه نامحرم از جمله گناهان کبیره ایست که بر آن وعده عذاب داده شده است.چه اینکه بی حجابی نمود بارزی از گناهان جنسی است که به بسیاری از گناهان دیگر دامن می زند.

9- بدآموزی

اصولا فرزندان هرجامعه ای حرکات خود را از بزرگترها می آموزند.از آنجایی که حرکتهای دختر بچه ها براساس تقلید از بزرگترهاست، زمانی درباره اعمال خود فکر می کنند که ه بسیاری از مسائل اخلاقی عادت کرده اند.

طبقه بندی: حجاب، 
.: Weblog Themes By Pichak :.


اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِیِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی كُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِدا ‏وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَك َطَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً

خدمات وبلاگ نویسان جوان

Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت

 وضودرفرات،نمازدرکربلا

تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک